نبودن صداهای مزاحم و ازار دهنده از جمله معیارهایی است که در هنگام خواب بسیار حائز اهمیت است . به همین علت هم‌اکنون محصولاتی در بازار برای کمک به بهبود خواب موجود هستند. متخصصان شرکت  Bose به‌ تازگی دستگاه جدیدی را به منظور بهبود خواب کاربران، توسعه داده‌اند. این گجت که Sleepbuds نام دارد، ۲۵۰ دلار هزینه روی دست کاربر می‌گذارد اما می‌تواند خواب او را تا حد زیادی بهبود ببخشد.

ایرباد-رایانه-کمک

Sleepbuds برخلاف بسیاری از هدفون‌های بی‌سیم ، آن‌قدر کوچک (یک‌ سانتی‌متر طول و عرض) و سبک‌وزن (۱.۴ گرم) هستند که به‌راحتی در داخل گوش جای می‌گیرند و ضمن در نیامدن، وزن‌شان به‌حدی نیست که کاربر احساس ناراحتی کند. سَری سیلیکونیِ نرم این ایربادها به در نیامدن‌شان از گوش کمک شایانی کرده است. فراموش نکنید که این ایربادها موسیقی پخش نمی‌کنند؛ به جای آن، کاربر می‌تواند از طریق یک منوی مخصوص، انواع آهنگ‌های آرامش‌بخش را نظیر صدای آب پخش کند.

bose sleepbuds-رایانه کمک

طراحی ساده Base Sleepbuds که شامل یک باتری کوچک نقره-روی با طول عمر حداکثر ۱۶ ساعت میباشد ، این امکان را فراهم میاورد تا قطری کمتر از یک سکه داشته باشد.

 سازندگان تمام تلاش خود را داشته‌اند تا وسیله‌ای را تولید کنند که به آسانی زمانی که به پشت یا پهلو می‌خوابید، بتوانید از آن استفاده کنید؛ کاری که شاید انجام آن همیشه با هدفون‌های سیمی امکان‌پذیر نباشد.

برای کنترل این هدفون‌ها، اپلیکیشن “Bose Sleep” با ۱۰ صدای پیش‌فرض همچون صدای اقیانوس یا جنگل هم در نظر گرفته شده است و بوز می‌گوید در آینده به تعداد آنها اضافه می‌شود. علاوه بر این، کاربران از طریق اپلیکیشن می‌توانند صدای مورد نظر خود و مدت زمان آن را انتخاب کرده و حتی آن را برای بیدار شدن و زنگ زدن، تنظیم کنند.