جهت حل مشکلات کامپیوتری و رفع مشکلات تلفن همراه خود کافیست با کارشناسان مجرب رایانه کمک تماس گرفته و به صورت شبانه روزی از خدمات غیر حضوری رایانه کمک بهره مند شوید.

 شماره های تماس از سراسر کشور

۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰ (تلفن ثابت) 

۰۲۱-۷۱۲۹( تلفن ثابت و همراه) 

computer problem solutions-rayanekomak

مشاوره کامپیوتر و لپ تاپ

امروزه در دنیای فناوری با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و هوش مصنوعی زندگی بشر خواه ناخواه با استفاده از کامپیوتر یا لپ تاپ همراه است.بطوریکه هر فرد دست کم با یک لپ تاپ و یا از یک کامپیوتر خانگی برای انجام کارهای خود استفاده می کند.همچنین بسیاری از کسب و کارها نیز با استفاده از کامپیوتر انجام می شود.

گاهی اوقات ممکن است با مشکلاتی از قبیل ویروسی شدن کامپیوتر، عدم نصب و کرک یک نرم افزار روی کامپیوتر و .. رو به رو شوید که در اکثر مواقع باعث سردرگمی و آزار شما می شود و چه بسا ممکن است موجب از دست دادن اطلاعات بسیار مهم و سری شما شود.

یا حتی ممکن است با مشکلات کوچکی از قبیل برعکس نشان دادن زیرنویس فیلم ها ، تنظیم انواع مودم ها، عدم آپدیت ویندوز و.. یا با مشکلاتی در زمینه سخت افزاری سیستم خود رو به رو شوید.

 به همین منظور گروه فنی رایانه کمک با هدف حل مشکلات کامپیوتری تاسیس شده تا تمامی مشکلات شما را در ظرف کوتاهترین زمان رفع کند.

computer problem solutions2-rayanekomak

مشاوره تلفنی جهت حل مشکلات کامپیوتر و لپ تاپ

شرکت رایانه کمک با گزینش متخصصین خبره و مجرب در زمینه حل مشکلات کامپیوتری و تلفن همراه هدف خود را در زمینه کسب رضایت مشتری به اثبات رسانده است. چرا که شرکت رایانه کمک مفتخر است که به عنوان اولین شرکت در زمینه حل مشکلات کامپیوتری و تلفن همراه فعالیت خود را آغاز کرده و هدف خود را جلب رضایت و راحتی مشتری در نظر گرفته است.

computer problem solutions3-rayanekomak